२०७९ असार २२
July 6, 2022, Wednesday

१८ औं अन्तर मा.वि. लोकनृत्य प्रतियोगितामा न्यु वेष्ट प्वाईन्ट प्रथम

१८ औं अन्तर मा.वि. लोकनृत्य प्रतियोगितामा न्यु वेष्ट प्वाईन्ट प्रथम

म्याग्दी जेसिजको आयोजनामा भएको १८ औं अन्तर मा. वि. रनिङ्गशील्ड लोकनृत्य प्रतियोगितामा न्यू वेष्ट प्वाईन्ट आवासिय मावि प्रथम भएको छ । जेसिजको २४ औं स्थापना दिवसको अवसरमा आयोजित ‘जेसीज सप्ताह’ कार्यक्रम अन्तरगत शनिबार नेपाल भाषा मङ्काखलको सभाहलमा भएको लोकनृत्य प्रतियोगितामा ११ विद्यालयको सहभागिता भएको थियो । प्रतियोगितामा बेनी बोर्डिङ आवासीय मािव द्वितिय र बेनी सामुदायिक विद्यालय उतकृष्ट टिमको उपाधी जितेको छ ।

प्रतियोगितामा प्रथम हुने न्यु वेष्ट प्वाईन्टलाई नगद १० हजार रुपैयासहित रनिङ्ग कप, ट्रफि र प्रमाणपत्र, द्वितिय हुने बेनी बोर्डिङलाई नगद ६ हजार ५०० रुपैयासहित ट्रफि र प्रमाणपत्र र उतृकष्ट नृत्य प्रस्तुत गर्ने बेनी सामुदायिक विद्यालयलाई नगद ३ हजार ५०० रुपैयाँसहित ट्रफिले सम्मान गरिएको जेसिज सप्ताह कार्यक्रमका मुल संयोजक हरि भण्डारीले बताउनुभयो । प्रतियोगितामा विजेता विद्यालयलाई बेनी नगरपालिकाको उपमेयर ज्योती लामिछाने, नेपाल जेसिज पुर्व अध्यक्ष धनन्जकुमार श्रेष्ठ, म्याग्दी जेसिजका अध्यक्ष सन्दिप खत्री, जेसिज सप्ताह कार्यक्रमका मूल संयोजक भण्डारी लगायतले पुरस्कार वितरण गर्नुभएको थियो ।

लोक नृत्य प्रतियोगिताको अवसरमा बेनी नगरपालिकाका मेयर सुरत केसी, उपमेयर ज्योती लामिछानेले युवाहरुको नेतृत्व विकासमा म्याग्दी जेसिज योगदान महत्वपूर्ण रहेको बताउनुभयो । जेसिजले नगरका जनप्रतिनिधिलाई पाचँबर्षभित्र नगरभित्र गनुपर्ने कामको तस्विर समेटिएको सन्देशमूलक मायाको चिनो प्रदान गर्दै जेसिज सप्ताह सम्पन्न गरेको छ।
अध्यक्ष खत्रीको अध्यक्षता, मुल संयोजक भण्डारीको स्वागत र कार्यक्रम संयोजक सुमन बानियाँको संचालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । जेसिज सप्ताह अन्तरगत दन्त शिविर, आँखा शिविर, सार्वजनिक भाषणकला तालिम लगायतको कार्यक्रम गरेको थियो ।

Related News

रोकिएन असारे विकास : बागलुङमा २० दिनमा २० करोड १८ लाख खर्च
रोकिएन असारे विकास : बागलुङमा २० दिनमा २० करोड १८ लाख खर्च
  • २०७९ जेष्ठ २१, शनिबार २०:५१

बागलुङ : जब असार लाग्छ, तब विकासका योजनाहरु धमाधम सम्झौता गर्ने र काम देखाउनेतर्फ सरकार लाग्छ। यो पुरानै परम्परा हो। सरकारले...

भूमिहीनलाई जग्गा उपलब्ध गराउन म्याग्दीका पालिका र आयोगबीच सम्झौता
भूमिहीनलाई जग्गा उपलब्ध गराउन म्याग्दीका पालिका र आयोगबीच सम्झौता
  • २०७९ जेष्ठ २१, शनिबार २०:५१

म्याग्दी : भूमिहीन दलित, भूमिहीन सुकुम्बासी र अव्यवस्थित बसोबास गर्दै आएकालाई जग्गा उपलब्ध गराउन म्याग्दीका स्थानीय तह र राष्ट्रिय भूमि आयोगबीच सम्झौता...

म्याग्दीका  स्थानीय तह : ‘सिप टिकाउने, उत्पादन बिकाउने’ नीति
म्याग्दीका स्थानीय तह : ‘सिप टिकाउने, उत्पादन बिकाउने’ नीति
  • २०७९ जेष्ठ २१, शनिबार २०:५१

म्याग्दीका सबैजसो स्थानीय तहले स्थानीय जनशक्तिको खपत गरी उत्पादन बढाउने र ती उत्पादनलाई राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा बिक्रीको व्यवस्था मिलाउने...

TOP